Haberler » SİVAS VE PARTİM BENİM EVLADIM GİBİLER

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Duman, Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, “AK Parti Grup Toplantısı’nda Belediye Başkan Adayı olarak ismimiz açıklandı. Biz de bugün teşkilatımızla birlikte iki dönemdir Sivas'a yapılacak hizmetlerin en güzelini yapan, AK Parti Belediyeciliğinin Sivas'ta en iyi örneklerini veren Belediye Başkanımız olarak sizi ziyaret ederek çalışmalara başladık. Yerel seçime 3 buçuk aylık bir süre var bu süreçte teşkilatımız ve sizlerle iyi bir çalışmayla sizden devralacağımız bayrağı sizin tecrübenizle 2004-2009 ve 2014-2019 yılında yapmış olduğunuz hizmetleri de daha yukarıya götürerek hep birlikte Sivas'a hizmet edeceğiz. Avantajımız belediye hizmetleri konusunda şikâyet almıyoruz. Sami Aydın olarak AK Parti belediyeciliğinin en iyi uygulamalarını Sivas'ta hayata geçiren Sivas’ımızı daha yaşanılabilir bir şehir haline getirebilmek için her noktada çalışma yapılan bir ruhla sahadayız bu bize güç veriyor. Sizin tecrübenizde AK Parti belediyeciliğinin neler yapacağının göstergesi… Biz muhalefet partisinden belediye devralmayacağız. Hizmet noktasında çıtayı en yukarıya çıkarmış, başarılı belediyecilik örnekleri vermiş, bir belediyeden ve bir belediye başkanından belediyeyi devralıp bu çıtayı da sizlerle birlikte hem seçim sürecini hem de seçimden sonraki süreci ben değil biz anlayışıyla birlikte götüreceğiz.” ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı Sami Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hilmi Bilgin ismi yabancı olmadığımız bir isim… Hem siyasi anlamda hem de bürokrasi tecrübeniz var. Ben inanıyorum ki bu hizmetler belediyecilik anlamında bir avantaj olacaktır. Gönül çıtanın daha yukarılara çıkmasını arzu ederim. Biz bu bayrağı 31 Martta teslim edeceğiz. İnşallah çıta yükseğe çıkar. Partinin kurucusu olarak Parti evladınız gibi oluyor temennimiz partimizin kazanması tabi aldığımız şehirle bırakacağımız şehir bir değil. Sivas'ın lehine şehrimiz iyi bir noktaya taşınmış konumda inanıyorum ki bu daha iyi bir noktaya taşınacak.” dedi.

Başkan Aydın seçimlere de değinerek, “Bu süreçte inanıyorum ki bize ihtiyaç duyduğunuz süreçte desteğimizi, birikimimizi size aktarma noktasında en ufak bir şüpheniz olmamalı. Çünkü benim için Parti neyse Sivas'ta o… İkisi de birlikte gelişti, büyüdü. Dolayısıyla ben her ikisini de kendi evladımdan farklı görmüyorum. 3 buçuk aylık bir dönem var. Bu noktada üzerime düşen ne varsa katkı, destek sunacağız. Seviyeli bir yarış olmasını diliyorum. Yapılacak hizmetlerin, projelerin öne çıktığı, vatandaşın yaşam kalitesini artıracak bir süreç olmasını diliyorum. Siyaset nasip işi Rabbim bize 10 yıl belediye başkanlığı nasip etti, bu büyük bir şeref. Genel Başkanımız 3 dönem bizi üst üste aday gösterdi, bu sebeple başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere Partililerimize teşekkür ediyorum. Ömür boyu beni gösterecek diye bir şey yok, bu dönemde sizi gösterdiler. Sizde tanıdığımız, bildiğimiz arkadaşımızsınız. Sizin başarılı olmanız, benim başarılı olmam kadar beni mutlu eder. Bunu buradan özellikle belirtmek istiyorum. Seçim kolay olmuyor, yerel seçimde daha zor herkes sizi görmek istiyor, o sebeple bu süreç kolay geçmeyecektir. Ama zaferler kolay elde edilmez mücadele çaba gerektirir bunları da en iyi şekilde ortaya koyacağınız inancındayım.” ifadesini kullandı.
Haber Başlıkları
İL PROTOKOLÜ AQUA PARKI GEZDİ
'OKUMAYI SEVEN GELSİN' KİTAP KAHVESİ AÇI...
AYDIN; “ÇOK GÖREVDE KALMAK DEĞİL, İZ BIR...
BAKAN VARANK'TAN BAŞKAN AYDIN'A ZİYARET
TAVRA DERESİ'NİN SUYU ARITMA TESİSLERİNE...
CUMARTESİ PAZARI, BÖLGE OTOPARKI VE ÇOK ... -2GxN-Kq5N8
BAKAN YARDIMCISI YERLİKAYA’DAN AYDIN’A Z...
ÇETİNDAĞ; “SİVAS’A EŞSİZ HİZMETLER YAPTI...
EKEN; “7 BİN ÜYEMİZ ADINA SİZE ÇOK TEŞEK...
AHMET TURAN GAZİ HANIMLAR KÜLTÜR MERKEZİ... Fz4GOAOqisQ
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
ADALET BAKANI GÜL BELEDİYE'Yİ ZİYARET ET...
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM S...
ÖZBELSAN'IN YENİ İDARİ BİNA VE TESİSLERİ...
ÖZYÜREK; “YİĞİDİ ÖLDÜR, HAKKINI VER"
3 YILDA 700 METRUK BİNA YIKILDI
MECNUN BAŞKANDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ wxT0b2NasF0
MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN AYDIN’A TEŞ... kEOZQ2vpBDY
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MİTİNGLERİ SİVAS'T...
VALİ AYHAN’DAN BAŞKAN AYDIN’A ÖVGÜ DOLU ... dU-iHWqgyno
TÜNELE BAŞKAN AYDIN'IN İSMİ VERİLDİ
ÖZBELSAN'IN YENİ TESİSLERİ HİZMETE GİRDİ
RTE BULVARI’NDAKİ KÖPRÜ PROJESİ TAMAMLAN... K_o9NNyc3NE
BAŞKAN AYDIN'IN ULAŞIM PROJELERİ ÖDÜLLEN...
SİVAS TOPLU TAŞIMAYI TERCİH EDİYOR
BASIN, DEMOKRASİLERİN VAZGEÇİLMEZ BİR UN...
BAŞKAN AYDIN GAZETECİLERLE BİR ARAYA GEL...
CUMARTESİ PAZARINDA ÇALIŞMALAR TAMAMLAND... CmrUuiwD0ck
TAVRA DERESİNİN SUYU ARITILACAK Q2EJSd4iTqk
BAŞKAN AYDIN’DAN YENİ YIL MESAJI… Fg_9t-fZqb8
AYDIN: “ÖNEMLİ OLAN HAYIR DUASI ALABİLME... SQ6cN6xfaJs
ASIRLIK KONAK RESTORE EDİLDİ QMJthw-ZohE
HAYALİ HAFİFE ALMAYIN
SİVAS BELEDİYECİLİK ANLAMINDA HARİKULADE...
AQUAPARK’IN 18 OCAK'TA AÇILMASI HEDEFLEN... eo91SNHWOlU
OKUMAYI SEVEN GELSİN
SEYFEBELİ SANAYİ SİTESİ PROJESİ ESNAFA T...
BELEDİYEDEN ŞEB-İ ARUS PROGRAMI
BAŞKAN AYDIN ÖĞLEN YEMEĞİNİ KOYLAN AİLES... 4wZCE7yF2HQ
SİVAS VE PARTİM BENİM EVLADIM GİBİLER
12345678910...
Sosyal medyada Sami AYDIN
www.samiaydin.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır © 2014